POLIGLOTA Junior to kursy języka angielskiego skierowane do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Naszym celem jest połączenie skutecznej nauki z radością, jaką daje uczęszczanie na zajęcia ciekawe i urozmaicone. Ważne, by nasi uczniowie polubili język angielski i aby nauka kojarzyła im się z przyjemnością. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a wymiar czasowy lekcji wynosi 60 minut.

Dzięki bogactwu materiałów i zróżnicowaniu zadań, zajęcia nigdy nie są nudne. Gry komunikacyjne, łamigłówki, piosenki, rysunki i quizy powodują, że nauka staje się przyjemnością. Wszystkie lekcje stymulują rozwój sprawności słuchania, czytania, pisania i przede wszystkim mówienia, a jednocześnie skłaniają do powtarzania gramatyki i słownictwa. Postępy naszych juniorów są kontrolowane i oceniane dzięki systematycznym testom i sprawdzianom.

Dzięki wykorzystaniu na zajęciach tablic interaktywnych ze specjalnym oprogramowaniem zintegrowanym z podręcznikiem, zajęcia są naprawdę interesujące. Interaktywne ćwiczenia rozwiązywane na tablicy multimedialnej angażują nawet największych rozrabiaków, filmy odtwarzane na tablicy zamieniają klasę w małą salę kinową, interaktywne karty obrazkowe wraz z nagraniem prezentowanych słów ułatwiają wprowadzanie i powtarzanie materiału.