DLACZEGO MY?

Nasz cel to pobudzać, pomagać i uczestniczyć czynnie w rozwoju językowym naszych uczniów, bez względu na ich wiek i poziom nauczania! Z pomocą sprawdzonych metod oraz nowoczesnych i ciekawych materiałów dydaktycznych z łatwością osiągamy realne efekty, widoczne już po pierwszych zajęciach! Nasz młody i pełen energii zespół nauczycieli przeprowadzi Cię nawet przez najtrudniejsze zakręty językowe.

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Naszym celem jest zapewnić słuchaczom maksimum skuteczności, przyjemności i satysfakcji w nauce języków obcych przy zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania, najlepszych materiałów dydaktycznych i najnowszych technologii.
W naszej szkole korzystamy z najnowszych podręczników do nauki języków, wyposażonych w materiały audiowizualne na CD i DVD oraz CD-Romy, które łączą tekst, dźwięk i obraz, stanowiąc doskonałą pomoc w opanowaniu różnych aspektów języka. Ponadto, podczas zajęć z języka angielskiego wykorzystujemy również tablicę interaktywną z oprogramowaniem opracowanym na bazie podręczników, z których korzystamy na każdych zajęciach. Z nami na pewno złapiesz pociąg do języków.